Yayınlar

TV Yayınları

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, 24 Mart Cuma günü TRT Haber yayınına katıldı. Deprem sonrası sektörde alınan tedbirlere ve çalışılan yeni adımlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, 24 Şubat Cuma günü Bloomberg HT yayınına katıldı. Deprem sonrası sigortacılık alanında atılan adımları ve yürütülen iş süreçlerini anlattı.

SEDDK Başkanı Mehmet Akif Eroğlu ve Türk Reasürans Genel Müdürü Selva Eren 9 Mart Perşembe günü NTV’de Bakış programına katıldı. Eroğlu, Hatay’da gerçekleşen yayında sektörde alınan deprem tedbirlerinin yanı sıra atılacak yeni adımlar hakkında bilgi verdi.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, 20 Şubat Pazartesi günü TRT Haber yayınına katıldı. Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler sonrasında OHAL ilan edilen bölgeler için alınan tedbirlerin yanı sıra yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, 28 Kasım Pazartesi günü NTV’de Noyan Doğan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Bakış’ programına konuk oldu. Zorunlu trafik sigortasında açıklanan yol haritasını detaylandırdı.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, 2 Kasım Çarşamba günü TRT Haber yayınına katıldı. Zorunlu trafik sigortası ve bireysel emeklilik sistemindeki mevcut görünüm ve atılacak adımlarla ilgili bilgi verdi.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, 4 Ekim Salı günü, A Para’da canlı yayınlanan “Güvenli Hayat” programına konuk oldu. Eroğlu, başta trafik sigortası olmak üzere sigorta ve özel emeklilik sektörlerindeki son gelişmeleri değerlendirdi.

BES'te Hediye Kartı Haberi